خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / خاطره وزیر مختار کره جنوبی از تجربه درمان عصب کشی
کره جنوبی

خاطره وزیر مختار کره جنوبی از تجربه درمان عصب کشی

تجربه عصب کشی ممکن است از یک دندانپزشک تا دندانپزشک دیگر متفاوت باشد. شما ممکن است تجربیات مختلفی از درمان ریشه در مراجعه به همکاران مختلف کسب کنید. سبک کار هر دندانپزشک با دندانپزشک دیگر متفاوت است. حال وقتی درمان ریشه در دو کشور متفاوت انجام شده باشد، بی شک تجربه درمان در دو کشور مختلف ممکن است متفاوت باشد. در طول طبابت خود، یکی از کنجکاوی های اصلی من ، سوال در مورد تجربیات عصب کشی قبلی مراجعینم است. اینکه چه درمان هایی را در کجا انجام داده اند و نظرشان به طور کلی در مورد درمان ریشه چیست. این سوال ها خدای ناکرده برای قضاوت در مورد کار همکارانم نیست. بلکه هدف این است که مراجع، دیدگاه خود و نگرانی های خود را در مورد عصب کشی بیان کند. با بیان بسیاری از نگرانی ها، تلاش من در طول درمان ،برطرف کردن آن ها در حد توانم خواهد بود.

وزیر مختار وقت کشور کره جنوبی در مورد تجربه عصب کشی قبلی و فعلی خود نقطه نظراتی را با من مطرح کرده است. از او اجازه گرفتم تا نظرش را در سایت بگذارم.

کشور کره جنوبی ،یکی از کشورهایی است که از نظر اقتصادی روابط گشترده ای با کشور ما دارد. نکته جالبی که من تا به حال در درمان بسیاری از مراجعین کره ای متوجه شدم این است که علیرغم پیشرفته بودن این کشور از نظر علمی و فناوری، درمان های دندانپزشکی در این کشور برتری خاصی نسبت به ایران ندارد و حتی در مواردی که من مشاهده کرده ام، کیفیت ارائه درمان از کشور ما پایین تر است.

کره جنوبی همان طور که اشاره شد در دهه های اخیر رشد اقتصادی بسیار بالایی داشته است. کرهٔ جنوبی بخش جنوبی شبه جزیره کره را در بر می‌گیرد، که تقریباً ۱۱۰۰ کیلومتر طول دارد.این شبه‌جزیرهٔ کوهستانی از غرب در کنار دریای زرد و از شرق در مجاورت دریای ژاپن (دریای شرق) قرار دارد. در جنوب این شبه‌جزیره، تنگه کره واقع شده‌است.

عصب کشی
عصب کشی

عصب کشی
عصب کشی

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *