خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / دوبلور هنرمند باسابقه در مطب دندانپزشکی
دوبلور هنرمند در دندانپزشکی
دوبلور هنرمند در دندانپزشکی

دوبلور هنرمند باسابقه در مطب دندانپزشکی

خانم مهین برزویی از دوبلورهای باسابقه و معروف تلوزیون و سینما هستند.به علاوه ایشان گوینده‌ی رادیو بوده و صدای ایشان را نسل‌های مختلف ایرانیان در «صبح جمعه با شما»(که بعد‌ها تبدیل به جمعه ایرانی شد) شنیده‌اند.ایشان از سال 1350 کار دوبله را آغاز کرده‌اند(بیش از 45 سال است که به این حرفه مشغولند!)

خانم برزویی برای نسل ما صدای بسیار آشنایی است.در کارتون پسرشجاع که همه‌ی ما با آن خاطره داریم، صداپیشگی خانم کوچولو را ایشان ایفا کرده‌اند. در کارتون میتی‌کومون هم صدای توگو(دختر همراه گروه را) را ایشان اجرا کرده‌اند.

از نقش‌های دیگردوبلاژ خانم مهین برزویی می‌توان به سریال سال‌های دور از خانه – در نقش عروس اوشین– و فیلم‌های سینمایی آناستازیا، کلاغ زرد، و بچه‌های راه‌آهن اشاره کرد.

خانم برزویی همچین سابقه چند بازی را هم در کارنامه خود دارند  که می‌توان به مجموعه تعطیلات نوروزی در سال 1370اشاره کرد.

خانم برزویی انسانی خوشرو و مهربان هستند.اگر چه در سال‌های اخیر نسبت به این قشر از هنرمندان بزرگ کشور کم لطفی های زیادی شده‌است اما کماکان صدای ایشان، صدایی شاخص است که همه ما ایرانی‌ها از این صدا خاطرات زیادی داریم.لطف ایشان بعد از درمان دندانپزشکی شامل حال من شد و با محبت ایشان،یک عکس یادگاری با هم گرفتیم.نظر ایشان در مورد ” حس امنیت در مطب دندانپزشکی” یکی از مهم ترین هدف های هر دندانپزشک می باشد.چرا که مراجع باید در هنگام حضور در مطب دندانپزشکی حس امنیت داشته باشد.

خانم برزویی و دندانپزشکی
خانم برزویی و دندانپزشکی

دوبلور هنرمند در دندانپزشکی
دوبلور هنرمند در دندانپزشکی

 

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *