خانه / تبلیغات / متخصص درمان ریشه دندان ( اندودنتیست ) در کرج – علی مرسلی
متخصص درمان ریشه در کرج -دکتر علی مرسلی
متخصص درمان ریشه در کرج -دکتر علی مرسلی

متخصص درمان ریشه دندان ( اندودنتیست ) در کرج – علی مرسلی

مطب تخصصی دندانپزشکی درمان ریشه دکتر علی مرسلی

در مطب تخصصی کرج کلیه امکانات لازم برای ارائه بهترین درمان تخصصی ریشه برای مراجعین فراهم شده است. هدف من  به عنوان یک دندانپزشک در خدمات درمان ریشه این است که درمان ارائه شده با استاندارد علمی به روز دنیا و بهترین های ممکن  باشد به طوری که درمان ارائه شده در مطب، با درمانی که یک متخصص درمان ریشه در امریکا یا اروپا انجام می‌دهد حداقل برابر باشد؛ بنابراین مراجع می‌تواند مطمئن باشد که درمانی با بروزترین ابزار و استانداردهای برتر دنیا انجام می‌شود.

طراحی مطب

نحوه دیزاین و چیدمان مطب در راستای محیطی آزام برای کاهش استرس های شما در موعد مراجعه بوده است.برای من اهمیت دارد که شما وقتی وارد میشوید دچار استرس نشوید و حس خوبی داشته باشید.( پذیرش مراجعین تهران در مطب گیشا صورت می گیرد و از طریق شماره تلفن 02188283006ممکن است، برای اطلاعات بیشتر در مورد نشانی ،نقشه محل و تماس به اینجا مراجعه کنید)

تجهیزات و ابزارآلات تخصصی اندودانتیکس

دستگاه رادیوگرافی

دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی شوتر سری CS محصول شرکت Carestream است که در واقع این شرکت همان شرکت معروف کداک می‌باشد که محصولات جدید آن با برند جدید ارائه می‌شود. دستگاه من از نوع سقفی و اولین دستگاه سقفی کداک در ایران می باشد که طبق اظهار شرکت وارد کنند برای اولین بار این نوع دستگاه در ایران نصب شده است.نکته مهم این است که این محصول به سفارش کداک و توسط شرکت تروفی که معروف‌ترین  و بهترین شرکت تولید کننده دستگاه‌های رادیوگرافی می‌باشد، تولید شده است. معمولاً اکسپوز با این دستگاه به طور میانگین  روی 0.08 سیورت صورت می‌گیرد که حداقل دوز اشعه بوده و کمترین اثرات مضر را دارد. علیرغم اینکه تیروئید بند و روپوش سربی در مطب موجود است، مشکلی از نظر تابش اشعه برای افراد بزرگسال عادی بدون این حفاظ‌ها وجود ندارد.

سنسور گرافی دیجیتال

سنسور گرافی کداک امکان گرفتن تصاویر گرافی‌های با کیفیت بسیار بالا و با کمترین میزان اشعه را فراهم می‌کند.

دستگاه آپکس لوکیتور

دستگاه‌های آپکس یاب نیاز به رادیوگرافی را کم می‌کنند و دقت کار ما را بالا می‌برند. در خانم‌های باردار در بسیاری از اوقات می‌توان بدون رادیوگرافی مرحله اول درمان یا حتی همهٔ مراحل درمان را انجام داد. من دو دستگاه آپکس لوکیتور در مطب دارم که یکی دستگاه RootZx ساخت شرکت موریتای ژاپن که تقریباً بهترین آپکس لوکیتر دنیاست و دستگاه فارماترون ساخت شرکت پارکل امریکا که به نظر من یکی از بهترین آپکس‌لوکیتورهای در دسترس دندان‌پزشکان است. هر دوی این‌ها تقریباً دقت مشابه دارند که بسیار بالاست و حتی از رادیوگرافی دقیق‌ترند.

اندودنتیست -کرج - دکتر علی مرسلی
اندودنتیست -کرج – دکتر علی مرسلی

موتور روتاری اندو

موتور روتاری Reciproc ساخت شرکت VDW آلمان یک موتور روتاری پیشرفته بسیار عالی است که با توجه به بی‌صدا بودن آن، درمان بسیار کم‌استرسی برای مراجعین فراهم می‌کند.دو سرآنگل مخصوص روتاری ساخت شرکت آنتوژیر فرانسه هم موجود است که موارد کاربرد خود را دارند.

دستگاه آبچوراتور گوتای تزریقی

دستگاه تراکم عمودی و دستگاه آبچوراتور، امکان پرکردن ریشه را به تزریق فراهم می‌کنند که در برخی موارد نسبت به روش‌های عادی، کانال‌های فرعی و جانبی را بسیار بهتر پر می‌کند و موفقیت درمان را می‌تواند افزایش دهد.

متخصص اندو در کرج - دکتر علی مرسلی
متخصص اندو در کرج – دکتر علی مرسلی

لوپ‌های چشمی ذره‌بینی

عینک‌های لوپ چشمی من دو عدد هستند و با ابزرگنمایی امکان جست‌وجو و پیداکردن کانال‌های پیدا نشده را فراهم می‌کنند. یکی از لوپ‌های من دوکانونی و یک مارک امریکایی است و دیگری تک کانونی و با لنزهای اشنباخ می‌باشد که در مواقع خاص می‌تواند کمک کند مشکلات درمانی حل شوند.

ست‌های اندوی اختصاصی استریل

ست‌های درمان ریشهٔ مطب برای هر نفر به طور جداگانه استفاده می‌شوند. توربین و تمامی ابزارها هم برای هر فرد منحصر به فرد است. ست‌ها با دستگاه اتوکلاو مارک استرن وبر کلاس B استریل می‌شوند. تمامی ابزارها در مایع میکروتل در دستگاه اولتراسونیک قبل از استریلیزاسیون، دبری‌زدایی و پاکسازی می‌شوند.

ست‌های ایزولاسیون

ست‌های ویژه ایزولاسیون و رابردم، امکان ارائه درمان با استاندارد جهانی را فراهم می‌کنند. به طوری که شما می‌توانید مطمئن باشید درمانی که برای شما انجام می‌شود با همان استانداری انجام می‌شود که یک متخصص درمان ریشه در بورلی هیلز امریکا یا در نیویورک یا تورنتو انجام می‌دهد.

دستگاه تشخیصی حیات پالپ

تست حیات دندان در مطب با دستگاهپالپ  تستر الکتریکی ساخت شرکت پارکل (امریکا) و اسپری‌های ویژه سرما صورت می‌گیرد.

دستگاه اولتراسونیک مخصوص جراحی

دستگاه التراسونیک فایبراپتیک NSKژاپن در مطب مورد استفاده قرار میگیرد که مجهز به سرهای ویژه ی اندودنتیک است.این دستگاه امکان درمانهای آپیکو را هم با کیفیت بالا فراهم می کند.

سیستم خارج کردن فایل شکسته شده ماسرون

این کیت ساخت شرکت میکرومگای فرانسه است و در درمان های مجدد ریشه امکان خارج کردن فایل ها و ابزارآلات شکسته شده داخل کانال را فراهم می کند.

سیستم M.A.P

کیت مپ سیستم ساخت شرکت پی دی سوئیس است و کیتی با کارآیی بسیار بالا برای درمان های معمول ریشه و جراحی های آپیکو می باشد .

 

اگر می خواهید بیشتر در مورد تجهیزات اختصاصی عصب کشی مورد استفاده بدانید میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

نحوهٔ مراجعه به مطب تخصصی اندودانتیکس کرج

با استفاده از شماره تلفن 02634486484 می‌توانید برای وقت ویزیت هماهنگ شوید. بعد از وقت ملاقات، توضیح در مورد درمان، پاسخ به سؤالات شما، درمان‌های جایگزین، هزینه‌ها و … برای شما وقت درمان معین می‌شود. آدرس مطب کرج، خیابان شهید بهشتی، بین هلال احمر و دارایی، ساختمان مجاور شهرکتاب مرکزی کرج: ساختمان پزشکان نور، طبقه پنج واحد بیست می‌باشد. با توجه به اینکه هر روز در مطب کرج نیستم حتماً قبل از مراجعه حضوری با منشی هماهنگ کنید یا به خود من ای‌میل بزنید.

متخصص درمان ریشه در کرج -دکتر علی مرسلی
متخصص درمان ریشه در کرج -دکتر علی مرسلی

دسترسی به مطب و جای پارک

با توجه به ازدحام ترافیک و کمبود جای پارک پیشنهاد می‌شود که جهت مراجعه از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. در نهایت در خیابان‌های مجاور (هلال احمر، کسری در منطقه جهانشهر) و روبروی مطب سمت مقابل خیابان در جلوی تالار و پارک نژاد فلاح که کارت پارک می‌باشد، می‌توانید ماشین خود را پارک کنید. اگر با ماشین شخصی مراجعه می‌کنید حداقل 15 دقیقه را برای پارک ماشین و طی مسافت از ماشین به مطب در نظر بگیرید.

در مورد سوابق و رزومه حرفهای من

دنیای امروز دنیای اطلاعات است. من شخصا مراجعینی را دوست دارم که قبل از مراجعه در مورد پزشکی که به آن مراجعه کردهاند تحقیق کرده باشند.دانستن همه ی موارد و کسب اطمینان از عملکرد و توانایی دندانپزشکی که به آن مراجعه کرده اید حق شماست.الان دیگر با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توانید به سوابق کاری پزشکان و دندان پزشکان آگاهی پیدا کنید و این مورد حق مسلم شماست.از شهروندان آگاه امروز ما هم چنین انتظاری داریم و برخلاف تصور خیلی ها من شخصا بیماران آگاه به حقوق خود را ترجیح میدهم.

برای آگاهی از سوابق من می توانید به این لینک مراجعه کنید. برخی از  درمان های انجام شده توسط من را هم می توانید از اینجا ببینید. یا از طریق اینستاگرام شخصی پیگیری کنید.

هزینه‌ها و نحوهٔ پرداخت

هزینه‌های درمان ریشه در کرج و تهران یکسان و از تعرفه‌های مصوب  برای بخش خصوصی تبعیت می‌کند. مطب طرف قرار داد هیچ بیمه‌ای نیست ولی ارائه گواهی هزینه برای ارائه به بیمه طرف قرار داد قابل انجام است. طبیعی است که ارائه گواهی برای کار انجام نشده یا ارائه گواهی بالاتر از هزینه پرداخت شده از نظر اخلاقی، قانونی و عرفی برای ما ممکن نیست. در مورد قیمت‌ها به اینجا مراجعه کنید.

در مورد امکان پرداخت اقساطی، صرفاً برای معلمین عزیز و همکاران روزنامه‌نگار و در جهت ادای دین به این دو قشر بزرگوار زحمتکش، این امکان پیش‌بینی شده است.

دکتر علی مرسلی متخصص اندو در کرج
دکتر علی مرسلی متخصص اندو در کرج

امکان امانت گرفتن کتاب

در مطب کرج تلوزیون نداریم و مراجعین در صورتی که در اتاق انتظار فرصت داشتند، می‌توانند از کتاب‌ها و مجلات استفاده کنند. به زودی برای بیماران امکان استفاده از موسیقی دلخواه یا کتاب صوتی در حین کار فراهم خواهد شد. در صورتی که مراجعین محترم بخواهند کتابی را با خود به امانت به منزل ببرند از نظر ما بلامانع است. سیاست کاری من معطل نشدن مراجعین و انجام کار آن‌ها رأس ساعت تعیین شده می‌باشد.

معطلی برای درمان یا ویزیت

 گاهی پیش می‌آید به دلایل پیش‌بینی نشده یا ازدحام مراجعین ویزیت یا صحبت بیشتر و توضیح بیشتر برای یک بیمار، وقت بیشتری سپری شده و مراجعین در اتاق انتظار معطل می‌مانند. ما از این قضیه همیشه از بیماران عذرخواهی می‌کنیم و به طور عذرخواهی را به زبان می‌آوریم. چون حق در این زمینه با مراجعین است. ولی توجه داشته باشید، وقتی شما هم در اتاق درمان باشید، وقت اضافه برای شما هم صرف خواهد شد، به سؤالات شما کامل جواب داده خواهد شد و اگر بارها سؤال کنید، بارها به سؤال شما جواب می‌دهیم! پس در این مورد عذرخواهی ما را پیشاپیش قبول کنید. برای ویزیت برای اینکه کمتر معطل شوید، حتمن قبل از مراجعه ساعت دقیق را با دکتر هماهنگ شوید.زمان شما برای من بسیار ارزشمند است و همه ی تدابیر به کار گرفته میشود که زمان شما هدر نرود.

ویزیت

ویزیت‌های ما سرپایی نیستند و توأم با رویت بیمار و معاینه کامل دهان و دندان می‌باشند؛ بنابراین تصور نکنید که بین کار امکان ملاحظه سریع سرپایی وجود دارد. نتیجه اینکه تا وقتی کار بیمار قبلی تمام نشده باشد ممکن است که امکان ویزیت وجود نداشته باشد. برای ویزیت در بیشتر مواقع هزینه طبق تعرفه مصوب محاسبه می‌شود. از معلمین عزیز و روزنامه‌نگاران در صورتی بنده مطلع باشم، ویزیت دریافت نمی‌شود.

متخصص درمان ریشه در کرج -دکتر علی مرسلی
متخصص درمان ریشه در کرج -دکتر علی مرسلی

قبل از مراجعه

قبل از مراجعه نیاز نیست که کار خاصی بکنید. می‌توانید نیم ساعت قبل از حضور در مطب یک عدد ایبوپروفن یا ژلوفن 400 میلی گرم در صورتی که منع مصرفی ندارید، استفاده کنید.

دفتر نظرات شما در مورد درمان ریشه و علت‌های نگرانی

بعد از اتمام کار دفتری وجود دارد که می‌توانید نظرات خود را در مورد عصب‌کشی، تجارب قبلی، نکات منفی که در آینده شمارا از عصب‌کشی می‌ترساند و هر موردی که به ذهنتان می‌رسد بنویسید. نظرات بقیه را هم می‌توانید در وب‌سایت www.drmorsali.com بخوانید. برای خواندن نظرات در مورد اندو به اینجا مراجعه کنید.

تماس با مطب های دندانپزشکی تهران و کرج و تماس مستقیم از طریق اینجا (کلیک کنید) امکان پذیر است.

 

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی

دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس
کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *