خانه / دسته بندی نشده / افتتاح مطب دندانپزشکی درمان ریشه در کرج
مطب دکتر علی مرسلی متخصص درمان ریشه در کرج
مطب دکتر علی مرسلی متخصص درمان ریشه در کرج

افتتاح مطب دندانپزشکی درمان ریشه در کرج

سرانجام در چهارمین سال فعالیتم به عنوان متخصص درمان ریشه در کرج ، مطب من در خیابان شهید بهشتی ، ساختمان پزشکان نور (جنب شهرکتاب مرکزی کرج) افتتاح شد.به این ترتیب به طور رسمی در قالب مطب کارم را به عنوان اندودنتیست شروع کردم .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مراجعه به مطب کرج  اینجا را کلیک کنید

رویکرد اصلی مطب ، درمان های تخصصی ریشه دندان می باشد. در مطب درمان ریشه در کرج محیط طوری طراحی شده است که در محیطی آرام و بدون تنش، مراجعین درمان ریشه پذیرا باشیم .

مطب اندودنتیکس دکتر علی مرسلی (درمان ریشه در کرج) در خیابان شهید بهشتی، بین هلال احمر و دارایی ساختمان پزشکان نور ( جنب شهر کتاب مرکزی) در طبقه ی پنجم واحد بیست واقع شده است.با توجه به اینکه مطب در مرکز شهر واقع شده است و ایستگاه متروی مرکزی کرج در سالهای آینده روبروی مطب جنب پارک شهیدنژاد فلاح خواهد بود، دسترسی راحتی دارد. ولی با توجه به مشکل پارکینگ در منطقه به مراجعین پیشنهاد می شود که با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به جای اتوموبیل شخصی حضور به هم رسانند تا هم به کاهش معضل ترافیک کمک کرده باشند و هم برای پیداکردن جای پارک در این منطقه ی شلوغ اذیت نشوند.

متخصص درمان ریشه مطب کرج
متخصص درمان ریشه مطب کرج

در نهایت مراجعینی که با وسیله ی شخصی مراجعه می کنند، استفاده از پارکینگ های عمومی اطراف چهارراه طالقانی، پارک در محل کارت پارک روبروی تالار و پارک نژاد فلاح و پارک در خیابان کسری و خیابان های منتهی به جهانشر پیشنهاد می شود.

در ساختمان مطب جدید با دکتر فرزین اصلانی ( متخصص ارتودنسی) ، دکتر یوسف رفیع(دندانپزشک)، دکتر مظاهری (دندانپزشک) ، دکتر پیکانی (ارولوژیست) دکتر دهقانی( متخصص غدد) ، دکتر کیان( متخصص زنان) چند همکار عزیز دیگر مجموعه پزشکان نور را تشکیل میدهیم.

ارائه ی بهترین و عالی ترین سطح خدمات دندانپزشکی درمان ریشه دندان ( عصب کشی و جراحی ریشه) مد نظر در مطب جدید است و سعی شده است که از به روزترین و بهترین تجهیزات ، متریال و مواد ممکن استفاده شود.

برای وقت حضوری و مشاوره می توانید از طریق شماره تلفن های02634486484  ، 09023232902 (902-32-32-902)تماس بگیرید .

مطب دکتر علی مرسلی متخصص درمان ریشه در کرج
مطب دکتر علی مرسلی متخصص درمان ریشه در کرج

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

2 نظرات

  1. سیامک شایان

    مبارک باشه

  2. دکتر علی مرسلی

    ممنون از دکتر شایان عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *