خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / کاپیتان و درمان دندانپزشکی
کاپیتان و دندانپزشکی
کاپیتان و دندانپزشکی

کاپیتان و درمان دندانپزشکی

 

کاپیتان و درمان دندانپزشکی
کاپیتان و درمان دندانپزشکی

کاپیتان حمید از دوستان بسیار خوب من و خلبان هواپیمای ایرباس است. من یکی از علاقه مندان پرواز هستم و همیشه از سفرهای هوایی لذت می برم. درست برعکس کسانی که سرشان را پایین می اندازند و چشم هایشان را از اول تا آخر پرواز می بندند و زیر لب دعا می خوانند، من همیشه سعی می کنم  صندلی کارت پرواز را کنار پنجره بگیرم و از اول تا آخر از اوج آسمان از تماشای مناظر لذت ببرم.  در صحبت با کاپیتان هم همیشه به حسادتم به شغل ایشان اعتراف کرده ام! شغلی که آن قدر مهیج باشد که ساعات زیادی را از زمین فاصله بگیری و در اوج حرکت کنی شغل بسیار لذت بخشی است.

البته کاپیتان همیشه در مورد استرس ها و مرارت های شغل خود برای من روشنگری می کند. ولی تجربه پرواز به خصوص هدایت یک هواپیما، تجربه بسیار منحصرفردی باید باشد و مطمئنا برای دندانپزشکی که همیشه در محیط بسته اتاق و محیط بسته تر دهان مراجعینش کار می کند، دنیای بسیار بسیار بزرگ و مهیجی به شمار می رود.

کاپیتان خوش نژاد، خلبان هواپیمای ایرباس، کسی که به دوستی با او افتخار می کنم، انسانی خوش مشرب و دوست داشتنی است و مجبورم طول مدت جلسات مراجعه او را طولانی تر کنم تا بتوانم بعد از تمام شدن کارش با او در مورد موضوعات  مختلف صحبت کنم. ادم هایی که همیشه در آن بالا هستند، دیدگاه جالب تری نسبت به ما آدم های روی زمین در مورد مسائل مختلف زندگی دارند!

لطف کاپیتان همیشه شامل حال من بوده و این بار افتخار داده و در دفتر یادگاری های مطب برای من یادداشت نوشته اند!

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *