خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / خواننده گروه سون
من و امیر قنادی عزیز
من و امیر قنادی عزیز

خواننده گروه سون

شغل ما به عنوان دندانپزشک ایجاب می کند که با آدم های مختلفی سر و کار داشته باشیم. آدم هایی که ما با آن ها سر و کار داریم هر کدام خصوصیات اخلاقی خود را دارند. اغلب چون به دلیل درد دندان به ما مراجعه میکنند، از دندانپزشکی و درمان ریشه خاطره خوبی ندارند. سلبریتی ها هم از این قائده مستثنی نیستند.

اما مراجعینی هم هستند که ما به عنوان دندانپزشک از آن ها خاطره خوبی داریم. شخصیت و برخورد برخی از مراجعین ما به گونه ای است که در خاطرمان می ماند و فراموششان نمی کنیم.

امیرقنادی یکی از این آدم هاست که صرفا نه به عنوان یک خواننده معروف و محبوب ، بلکه به عنوان یک انسان باشخصیت، با معرفت و با ادب و متانت ، کاراکتر او در ذهن من می ماند.امیر هنرمند محبوبی است. کافی است به صفحه اینستاگرام شخصی او مراجعه کنید تا از میزان محبوبیت او باخبر شوید.

امیر قنادی و کنسرت گروه سون
امیر قنادی و کنسرت گروه سون

گروه سون، گروهی که امیرقنادی یکی از سه خواننده آن است گروه محبوبی است. حتی اگر از علاقه مندان موسیقی پاپ نباشید، آهنگ «دوست دارم»، گروه سون را بدون شک برای یکبار هم شده شنیده اید. سون، هفت یا ۷ یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که اعضای آن امیر قنادی، آرش قنادی و کیارش پوزشی هستند. این گروه 1376 تشکیل شده است و در سال های اخیر کنسرت های متعددی برگزار کرده اند. گروه سون یکی از بهترین و باسابقه ترین گروه های موسیقی پاپ کشور ما می باشد که در داخل کشور و با مجوز رسمی به فعالیت می پردازد.

من و امیر قنادی عزیز
من و امیر قنادی عزیز

به دعوت امیرقنادی، توانستم کنسرت گروه سون را از نزدیک ببینم. شور و هیجان و انرژی متقابل خوانندگان، نوازندگان و تماشاگران کنسرت گروه سون وصف ناپذیر است. برای امیرقنادی عزیز و گروه موفق موسیقی سون آرزوی موفقیت های بیشتر و سلامتی را دارم.

 

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی

دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس
کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *