faen
خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / درمان ریشه برای همکار دندانپزشک
اندودنتیست -کرج - دکتر علی مرسلی
اندودنتیست -کرج - دکتر علی مرسلی

درمان ریشه برای همکار دندانپزشک

درمان ریشه (عصب‌کشی) برای همه‌ی ما حتی دندان پزشکان ممکن است اجتناب ناپذبر باشد.علاقه‌مندی شخص من به درمان ریشه به دلیل این بود که این درمان برای خود من انجام شده بود.

انجام درمان ریشه برای همکاران دندان‌پزشک کار راحتی نیست.البته ماهیت کار هیچ فرقی با سایر مراجعین ما ندارد اما از آنجایی که ما دندان‌پزشکان معتقدیم همیشه مشکلات و خطاهای درمان برای آشناهایمان پیش می‌آید،انجام درمان برای همکاران برای بیشتر دندان‌پزشکان کاری توام با استرس و نگرانی است.

یکی از تصوراتی که در مورد کاربرد رابردم وجود دارد این است که درمان با رابردم باعث احساس خفگی می‌شود و تحمل رابردم داخل دهان و صورت دشوار است.درحالی که من از بیشتر بیماران در مورد حسی که نسبت به رابردم دارند سوال می‌کنم و اغلب عکس این نظر را می گویند.درمان ریشه با رابردم برای بسیاری از بیماران حس ناخوشایندی نیست و حتی باعث آرامش بیشتر آن‌ها می‌شود.چرا که تماس حین کار با مخاط دهان و وارد شست‌وشودهنده‌ها به دهان آن‌ها را کاهش می‌دهد.

یکی از همکاران باسابقه دندان‌پزشک چندی پیش افتخار دادند و درمان ریشه دندان‌خود را به من سپردند.دانستن نظرات همه‌ی مراجعین در مورد مشکلات حین کار، اذیت‌ها و نگرانی‌هایشان برای من همیشه بسیار مهم بوده‌است.دانستن نظرات همکاری که برایش درمان ریشه انجام می‌دهم،ارزش مضاعف دارد.چرا که نظرات کارشناسی شده و با رویکرد حرفه‌ای می‌باشد.این همکار عزیز هم لطف کردند و نظرات خود را در مورد درمان ریشه‌هان برای من مرقوم فرمودند.

نظر همکار دندانپزشک در مورد عصب کشی
نظر همکار دندانپزشک در مورد عصب کشی

انجام بهترین درمان برای همه‌ی مراجعین هدف غایی یک درمانگر دندان‌پزشک است.در این راستا استفاده از تمام امکانات و رعایت بالاترین استانداردهای درمانی کمک می‌کند که هدف غایی محقق شود.

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج، خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی، ساختمان پزشکان نور واحد 20 /تهران، پل گیشا 02188283006

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *