خانه / دسته بندی نشده / فایل های مربوط به تدریس در دانشگاه و برنامه های بازآموزی
دانلود فایل لکچرها
دانلود لکچرها

فایل های مربوط به تدریس در دانشگاه و برنامه های بازآموزی

Rate this post

در این قسمت می توانید فایل های مربوط به تدریس من در کلاس های دانشگاه (پاورپوینت های مورد نیاز دانشجویان)، فایل های ارایه مطلب در برنامه های آموزش مدون و بازآموزی و همچنین سخنرانی در کنگره ها را دانلود کنید.(این قسمت در حال بارگذاری است)

طرح درس اخلاق دندانپزشکی برای دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پرشکی البرز

اطلاعیه: امتحان اخلاق پزشکی دانشکده دندانپزشکی البرز چهارشنبه این هفته شانزدهم دی ماه ساعت 14:30 در محل کلاس ها برگزار خواهد شد. منبع فصول بحث شده در کلاس ها (به جز مبجث مقدمه ای بر اخلاق پزشکی- فصل اول کتاب ) خواهد بود که می توانید اسلاید های آن را دانلود کنید یا از طریق دانلود کتاب از طریق لینک زیر فصول مرتبط را بخوانید.

کسانی که در بحث های کلاس شرکت کرده اند نیازی به مطالعه ندارند چون سوالات همان بحث های کلاسی  و پاسخ ها تشریحی و استدلالی است .

مباحث:” رضایت آگاهانه در دندانپزشکی، روابط میان همکاران، مسئولیت دندانپزشکان در قبال اورژانس ها،دندانپزشکان و هزینه های درمان، نتایج غیرمترقبه درمان و عذرخواهی در قبال خطاها”

سوالی که در ابتدای ترم از تک تک اعضای کلاس می پرسم: چرا دندانپزشک می خواهید بشوید؟ ( برای خواندن پاسخ ها اینجا را بخوانید)

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *