خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / هنرپیشه پیشکسوت و دندانپزشکی
دندانپزشکی و هنرمند عزیز
دندانپزشکی و هنرمند عزیز

هنرپیشه پیشکسوت و دندانپزشکی

آقای منوچهر علیپور، هنرپیشه بازیگر سینما و تلوزیون از جمله هنرمندانی است که همه ما در این سال ها بدون شک یکی از نقش هایی که ایفا کرده است را دیده ایم .ایشان سال های زیادی هستند که بازیگر هستند و در فیلم های سینمایی و سریال های زیادی بازی کرده اند اما از آنجایی که به نظر می رسد سینما و تلوزیون هم مانند بسیاری از شغل ها روابط و باندهای خودش را دارد، آقای علیپور علیرغم این همه نقش و حتی کاندیدا شدن در جشنواره ها، آن طور که خیلی از بازیگران گمنام تر و کم تجربه تر از ایشان به اصطلاح “چهره” شدند، به حق واقعی خود فعلا در سینمای ما فعلا نرسیده اند( مصاحبه آقای علیپور را اینجا بخوانید)

صرف نظر از سابقه درخشان حرفه ای ایشان به عنوان هنرپیشه تئاتر، تلوزیون و سینما که از قبل از پیروزی انقلاب شروع شده است و در فیلم ها و سریال های شاخصی مانند فیلم جنجالی آدم برفی و سریال به یاد ماندنی امام علی (ع) و تعداد زیادی تئاتر را در بر می گیرد، آقای علیپور انسانی بسیار فروتن، مهربان، بی پیرایه و دوست داشتنی هستند.

انرژی مثبتی که من و همکاران مطب از حضور ایشان همیشه میگیریم در تمام برخوردهایشان احساس می شود. از طرف دیگر نظرات ایشان در مورد دندانپزشکی، ترس از دندانپزشکی و رابطه آن با کودکی بسیار شنیدنی و برای شما خواندنی خواهد بود!

دندانپزشکی و هنرمند عزیز
دندانپزشکی و هنرمند عزیز

آقای علیپور معتقد است هیچ بنی بشری وجود ندارد که از دندانپزشکی نترسد! ( اگر شما هم از دندانپزشکی و یا عصب کشی می ترسید اینجا را کلیک کنید!)

نکته جالب مهر و محبت ذاتی آقای علیپور به همه علی الخصوص اطفال است.به طوری که همه ما و همکاران به این فکر می کردیم که پدر و پدربزرگ مهربانی برای فرزندان و نوه های خود هستند و حسودیمان میشد!

نکته جالب دیگر در حرف های آقای علیپور توجه به بهداشت دهان و دندان از دوران کودکی است. مسئله ای که حتی بسیاری از والدین امروزی از آن غفلت می کنند.

 

آقای علیپور، هنرپیشه
آقای علیپور، هنرپیشه و دندانپزشکی

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *