خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / میثم ابراهیمی و دندانپزشکی

میثم ابراهیمی و دندانپزشکی

میثم ابراهیمی از خوانندگان خوب و خوش صدای کشورمان مهمان مطب بودند. صدای میثم صدای رسایی است و قول خودش صدایش را “لوس” عادت نداده است! میثم به زودی اجرای کنسرت هایش را شروع می کند و علیرغم اینکه علاقه مندان موسیقی او را به خوبی می شناسند، با توجه به پتانسیل و سنش به نظر می رسد که در آینده نزدیک از او خیلی بیشتر از این که الان می شنویم، خواهیم شنید.

رفتار متین و همراه با تواضع و خوش قولی مشخصه بسیار بارز میثم ابراهیمی است.برخلاف بعضی از هنرمندان که تجربه درمان برای آن ها داشته ام و خیلی به زمان هماهنگ شده برای حضورشان اهمیت نمی دهند،میثم حتی زودتر از زمان هماهنگ شده سر قرار رسیده بود و همکاری عالی نشان می داد.

دندانپزشکی و هنرمندان
دندانپزشکی و هنرمندان

هدیه زیبایی از این هنرمند و دوست عزیز دریافت کردم که آخرین آلبوم میثم ابراهیمی به نام تگرگ بود. تگرگ یک آلبوم بسیار موفق است که از زمان انتشار، توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کرده است.میثم ابراهیمی با مازیار فلاحی همکاری دارد و در تیتراژ سریال های تلوزیونی هم صدای او، بسیار مورد توجه مخاطبان تلوزیون قرار گرفته است.

دندانپزشکی و هنرمندان
دندانپزشکی و هنرمندان

دندانپزشکی،درمانی استرس زا برای همه می باشد. حتی بسیاری از دندانپزشکان هم زمانی که مجبورند درمان دندانپزشکی روی دندان خودشان صورت گیرد، دچار استرس می شوند. هنرمندان بالطبع به دلیل روحیه هنرمندانه شان، در درمان های دندانپزشکی نیاز به اطمینان بیشتری نسبت به پروسه دندانپزشکی و دندانپزشکشان دارند. نظر من البته این است که همه مراجعین دندانپزشکی به این اطمینان خاطر از پروسه دندانپزشکی نیاز دارند .

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *