خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / آقای افشار و تجربه درمان ریشه دندان
سریال بزنگاه
محمد افشار و سریال بزنگاه

آقای افشار و تجربه درمان ریشه دندان

محمد افشار بازیگر سریال موفق و پرطرفدار بزنگاه ، سابقه بازیگری و تهیه کنندگی دارد و سریال های آقای رضا عطاران نقش های زیادی از او دیده ایم.محمد افشار متولد 1331 تهران، دارای مدرک دیپلم است. وی از سال 1349 به عرصه سینما راه یافت و تا سال 1352 به فعالیت خود ادامه داد. او پس از وقفه چندین ساله خود در عرصه هنری از سال 1374 مجدداً کار خود را با بازی در فیلم های کوتاه آغاز کرد و در ادامه به ایفای نقش در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی پرداخت.

( منبع: بانک جامعه اطلاعات سینمای ایران)

mohammad afshar

ایشان در فیلم ها و سریال های  زیادی ایفای نقش کرده اند.از جمله:

۱ –  چند می گیری گریه کنی (۱۳۸۴)
۲ –  رستگاری در 20/8 دقیقه (۱۳۸۳)
۳ –  آبادان (۱۳۸۱)
۴ –  فراری (۱۳۸۱)
۵ –  شیرهای جوان (۱۳۷۸)
۶ –  چشم عقاب (۱۳۷۷)
۷ –  عشق کافی نیست (۱۳۷۷)
۸ –  شبیخون (۱۳۷۶)
۹ –  یورش (۱۳۷۶)
۱۰ –  روی خط مرگ (۱۳۷۵)

آقای افشار البته در یادداشت خود برای من، در مورد سن و سال خود اغراق کرده اند! چون بسیار سرزنده، خوش اخلاق و جوان بودند. در ضمن ایشان از جمله مراجعین بسیار مداراکننده و همکاری بودند که به خوبی درمان طولانی مدت درمان ریشه ( عصب کشی ) را بدون بروز خستگی در یک جلسه متحمل شدند.

یادداشت ایشان را برای من در مورد تجربه عصب کشی، می توانید بخوانید. شایان ذکر است که ایشان عینک خود را نیاورده بودند و بدون عینک مطالعه ، لطف کردند و نظر خود را در مورد درمان ریشه برای ما نوشتند.

تجربه عصب کشی آقای محمد افشار
تجربه عصب کشی آقای محمد افشار

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *