خانه / برای همکاران دندانپزشک / نگین دندانپزشکی منتشر شد
نگین دندانپزشکی
نگین دندانپزشکی

نگین دندانپزشکی منتشر شد

اولین شماره ماهنامه نگین دندانپزشکی به مدیرمسئولی دوست عزیزم دکتر سیامک شایان امین و سردبیری من منتشر شد.

نگین را می توانید از اینجا و از طریق سایت دندانه دانلود کنید.

جامعه صنفی دندانپزشکی کشور امروزه بیشتر از هر زمان دیگری به همبستگی نیاز دارد. خطراتی که اعتبار صنف دندانپزشکی را تهدید می‌کنند کم نیستند. همه ما دندانپزشکان متفقیم که موقعیت صنف دندانپزشکی امروز با ده سال قبل و یا بیست سال قبل ازنظر کمی، کیفی و بسیاری از فاکتورهای دیگر قابل قیاس نیست. دندانپزشکان به‌عنوان اعضای صنف حق‌دارند که در مرکز تصمیم‌گیری‌هایی باشند که مستقیماً بر زندگی روزمره و فعالیت شغلی آن‌ها تأثیر دارد. آگاهی صنفی و دانستن اخبار، رویدادها و تحلیل‌های مرتبط با صنف دندانپزشکی به ما کمک خواهد کرد که بتوانیم با همبستگی بیشتر، اعتبار و شأن حرفه خود را حفظ کنیم.
نگین دندانپزشکی در میان نشریات دندانپزشکی که منتشرشده و منتشر می‌شودفصل جدیدی است. نه از این باب که من هم در فرآیند انتشار این نشریه نقشی دارم. ازاین‌جهت که در میان تمام نشریات دندانپزشکی که دیده‌ام و با آن‌ها همکاری داشته‌ام، نگین دندانپزشکی به‌راستی از همین شماره اول مانند نگینی می‌درخشد و یک سر و گردن بالاتر است. (البته کسی منکر ترش نبودن ماستش نیست و نخواهد بود!) معمولاً از ما دندانپزشکان انتظار نمی‌رود که نشریه حرفه‌ای دندانپزشکی منتشر کنیم. ولی نگین حاوی تمام مشخصه‌های حرفه‌ای است که من به‌عنوان یک «مخاطب نوعی» دوست داشتم که یک ماهنامه صنفی – خبری دندانپزشکی آن‌ها را در بر داشته باشد. از یک ماهنامه دندانپزشکی صنفی – خبری انتظار می‌رود که علاوه بر خبر، فراتر از خبر و دیدگاه‌های تحلیلی اعضای صنف را هم در بربگیرد. تیمی که نگین را منتشر می‌کند و علی‌الخصوص مدیرمسئول این تیم، سالهاست در عرصه مطبوعات صنفی و حتی سراسری کشور فعال بوده‌اند. پشتوانه سابقه چند نشریه منتشر شده مکتوب و آنلاین را هم دارند. مهم‌تر از همه این است که نگین دندانپزشکی با اتکا به این موارد می‌تواند باهم افزایی آگاهی‌های صنفی ما، همبستگی بیشتری در میان اعضای صنف ما ایجاد کند. چیزی که صد درصد به نفع تک‌تک اعضای جامعه دندانپزشکی خواهد بود.

نگین دندانپزشکی
نگین دندانپزشکی

دکتر سیامک شایان امین در عرصه مدیکال مدیای کشور نام شناخته شده ای است.بدون تعارف دکتر شایان حرفه ای ترین روزنامه نگار دندانپزشک کشور است و مهارت های او صرفا به روزنامه نگاری محدود نیست و ابتکار و ذوق و قریحه بالا و قدرت برنامه ریزی و مدیریت، دکترشایان را به عینه در سایت دندانه می توان مشاهده کرد.از این رو انتشار نگین با پشتوانه چنین مدیریتی، اتفاق بسیار فرخنده ای است.

در زمانه ای که نشریات مکتوب غیردندانپزشکی حال و روز خوشی ندارند، انتشار نگین و تداوم آن جرقه امیدبخشی برای تداوم روشنایی چراغ فعالیت های صنفی دندانپزشکی است.

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی

دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس
کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *