خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / عصب کشی همه دندان ها!
عصب کشی همه دندان ها
عصب کشی همه دندان ها

عصب کشی همه دندان ها!

عصب کشی البته اسم ترسناکی دارد! مخصوصا عصب کشی همه دندان ها! آقای دکتر “الف” ( اسمشان را به دلیل اینکه از ایشان اجازه نگرفتم نمی نویسم) از اساتید فنی مهندسی ( رشته برق) هستند. دوستانی دارم که مهندسی برق در گرایش های مختلف تحصیل کرده اند و می دانم که چه اندازه رشته دشواری بوده و آی کیو و توانایی های خاصی می طلبد. تحصیل در این رشته ها در مقطع دکتری کار هر کسی نیست و حضور آقای دکتر “الف” که مدرس دانشگاه هم هستند در مطب موجب افتخار من و همکاران است.ایشان در پایان یادداشت خود برای من به مزاح به این نتیجه رسیده اند که همه دندان هایشان را باید بدهند تا من عصب کشی بکنم!

یک خاطره دارم که مربوط به عموی من است که در رشته مهندسی برق در یک دانشگاه دولتی معتبر در حال تحصیل بود و مادربزرگ پیرم که بی سواد هم هستند، از او میخواهد چون رشته اش برق است آیفون منزل را  که صدا نمی دهد، تعمیر کند! ما هم البته جسارت کردیم و غیرمودبانه در مورد سیستم سرمایشی مطب و مصرف انرژی نظر ایشان را هم پرسیدیم! ایشان اما خاضعانه نظرات کارشناسی خود را در اختیار ما قرار دادند. هر چند که اشاره کردم بر حسب ارتباط با دوستان زیاد در این حوزه، به خوبی واقف هستم که حیطه تخصصی رشته های فنی مخصوصا برق تا چه اندازه پیچیده، گشترده و کاربردی است و در تمامی عرصه های زندگی ما کاربرد مستقیم دارد.

  دانشجویان جناب آقای دکتر “الف” به داشتن چنین استاد خوش برخورد و دوست داشتنی افتخار بکنند!

عصب کشی همه دندان ها
عصب کشی همه دندان ها

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *