خانه / خاطرات و نظرات مراجعین / آقای مصطفی تاج زاده،قهرمانی برای همه ی نسل ها
مصطفی تاج زاده

آقای مصطفی تاج زاده،قهرمانی برای همه ی نسل ها

 

یادداشت آقای تاج زاده در دفتر نظرات مطب
یادداشت آقای تاج زاده در دفتر نظرات مطب

یکی از قهرمانان زندگی من همیشه از دوران دانشجویی تا به حال آقای مصطفی تاج زاده بوده است.چند وقت پیش افتخار این را داشتم که در مطب پذیرای ایشان باشم و برای اولین بار آقای تاج زاده را از نردیک ملاقات کنم.هر چند که خستگی هفت سال حبس بر چهره ایشان مشخص بود ولی صلابت و قدرت همچنان در رفتار و سکنات ایشان پیدا بود.

آقای تاج زاده در دوران دانشجویی من جز قهرمانان جو دانشجویی آن دوره بودند. نکته جالب در مورد زندگی ایشان این است که در گذشته آقای تاج زاده  برای تحصیل در رشته مکانیک راهی امریکا شده اند و تحصیل را به دلایل سیاسی و به خاطر پیروزی انقلاب رها کرده و به کشور بازگشته اند.ر سال 1371 هم بعد از چندین منسب رده بالای حکومتی، در کنکور ارشد رشته ی علوم سیاسی حائظ رتبه ی برتر شده اند که نشان از هوش بالا و توانمندی های خاص ایشان است. ایشان سابقه ی مطبوعاتی بسیار روشنی هم دارند.

شخصا هیچ وقت سیاسی نبوده ام (البته این جمله در فضای سیاسی کشور ما حکم فحش یا در بهترین حالت طنز را دارد) ولی آدم هایی که ایستادگی می کنند و بر راهی که آن را درست می دانند پافشاری می کنند تحسین می کنم. آقای تاج زاده و زندگی اش فرسنگ ها از ما و زندگی های روزمره و پر از محافظه کاری ما فاصله دارد . این آدم های شجاع که موقعیت خود را به راحتی فدای باورهای خود می کنند و مثل کوه در برابر مشکلات ایستادگی می کنند همیشه تحسین برانگیز هستند.دیدار آقای تاج زاده در هر موقعیتی حتی بر روی یونست دندانپزشکی، موجب افتخار و خوشوقتی است.

درباره دکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی
دندانپزشک – متخصص درمان ریشه – بورد تخصصی اندودانتیکس کرج:خیابان شهید بهشتی جنب شهرکتاب مرکزی ، ساختمان پزشکان نور واحد20/تهران،پل گیشا02188283006

2 نظرات

 1. دکتر احسان

  با سلام
  همیشه مطالب مفید سایتتون رو مطالعه می کنم و لذت می برم
  ولی با دیدن ارادت تون به یک بر هم زننده نظم جامعه و یک آدم غیرمنطقی نظرم نسبت بهتون عوض شد
  متاسفم که دکتر خوبی مثل شما شخصیت های اسطوره ای تون چنین افرادی هستند

 2. دکتر علی مرسلی

  با افتخار و شجاعت شخصیت مورد علاقه من ایشون هستند. اگر نظم جامعه مورد نظر شما فساد و فقر و بیکاری و دروغگویی هست همین بهتر که به هم زده بشه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *